• Bądź na bieżąco

    Panta rhei - wszystko płynie i się zmianie, ale nic tak szybko jak interpretacja podatkowa fiskusa i linia orzecznicza polskich sądów. Nie nadążasz? Zostaw to nam. Jesteśmy zawsze na bieżąco. Tu znajdziesz najciekawsze i aktualne przykłady zastosowania przepisów w praktyce gospodarczej.
  • 1

 Oto stoi przed nami najlepszy jaki można sobie wyobrazić, symbol i alegoria współczesnego Poznania, a szerzej całej polskiej gospodarki.

Nowojorskie bliźniacze wieże -Twin Towers - były symbolem wolnego rynku i kapitalizmu i jako takie zostały zniszczone przez nienawidzących wszystkiego co zachodnie terrorystów islamskich. Poznańskie Twin Towers (a rebours) symbolizują następny wykwit ludzkiej przemyślności rodzimego chowu – etatyzmu udającego kapitalizm.

piątek, 01 lipiec 2016 14:08

Używany towar, a rękojmia za wady

Chcę kupić używany telewizor od przedsiębiorcy, który sprowadza sprzęt RTV/AGD z zagranicy, sprzedawca na sprowadzane przez siebie używane towary udziela 3 miesięcznej gwarancji. Jeżeli sprzęt ulegnie uszkodzeniu po tym okresie, czy mogę od niego dochodzić praw do naprawy?

Posiadam sklep obuwniczy. Chcę rozszerzyć swą działalność i uruchomić internetowy sklep, w którym za pośrednictwem portalu internetowego będę oferował klientom zakup obuwia. Wiem, że kupujący na odległość ma prawo do zwrotu towaru w przeciągu 14 dni. Czy obowiązuje to również w przypadku takiego towaru jak obuwie? Muszę ten towar przyjąć? A co jeżeli wykazuje on ślady używania?

Strona 1 z 4

Kontakt z nami

tel. 507-046-177
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Września 62-300,
ul. Świdnicka 36
Zadaj pytanie
Masz pytanie dotyczące naszych usług? Użyj formularza a odpowiemy jak najszybciej!
1000 znaków pozostało